Learn more
Filma ne shqip
Industry information

Professional audio foundation knowledge

Professional audio equipment including: monitor mixer, Amplifiers mixer, Portable mixers, Power

The characteristics of the equipment for light

Floodlight: heaven and earth and the exhaust lamp, feet light, top row floodlight, etc., the spotlight: convex

Light and lighting objects material wood

Material - reflection diffuse light semipermeable opaque soft hard soft absorption reflection law, materials, textile materials - cotton silk velvet

shiko filma ne shqip

Wes Anderson kthehet me vepra arti më origjinale në The French Dispatch, me Timothee Chalamet, Bill Murray, Saoirse Ronan, Tilda Swinton dhe Frances McDormand. Disney fillimisht e shtyu këtë film nga Fox Searchlight për në Tetor, dhe më pas në Korrik, ata e tërhoqën atë jashtë orarit.


Kur filmat e vitit 2020 filluan të ripërtëriheshin, Uncharted ishte i pari film nga 2021 për të lëvizur. Tifozët janë të ngazëllyer për yjet e komponentit të adaptimit të lojërave video Sony: "HollandLink" data-amp=""> Tom Holland , mirëqë data e lëshimit u hodh më shumë sesa Nathan Drake duke eksploruar një tempull.


= > Kliko Ketu - Filma123


Game of Thrones më në fund kanë disa fotografi të paraprake të ardhshme Shtëpia e Dragoit për më shumë informacion. Shfaqja HBO bazohet në librin masiv të autorit të Game of Thrones George RR Martin Fire & Blood, i cili futet në historinë e dhunshme dhe magjepsëse të familjes Targaryen, qindra vjet para lindjes. Nga Daenerys. Po, kjo është familja me flokët bjonde të bardha, aftësitë e hipur në drago dhe një prirje për t'u martuar me prindërit e tyre. <________AT <<<<<<<<<<<<<<<< HBO Max


në 2022. HBO ndau një o jo shumë zbulues në Prill , duke treguar